مراسم باشکوه معارفه دکتر بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی

صبح امروز دوشنبه در کمیته ملی المپیک برگزار شد:
مراسم باشکوه معارفه دکتر بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی
 
مراسم معارفه دکتر بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی با حضور شاهرخ شهنازی، محمدشروین اسبقیان، ابطحی، باقرزاده و جمعی از اهالی ورزشی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون، صبح امروز دوشنبه 19فرودین ماه 1398، مراسم معارفه وی باحضور مهندس شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک، محمد شروین اسبقیان، سردار مصطفی آجرلو، فضل اله باقرزاده نایب رئیس کمیته ملی المپیک، سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی، حسین رضازاده رییس اسبق فدراسیون وزنه برداری، دکترعلی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی، محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی، محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون، مجید کیهانی فدراسیون دوومیدانی مجید شایسته رییس فدراسیون تنیس، مهران تیشه گران رییس فدراسیون ناشنوایان، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی، دکتر کمال جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، منصور برزگر و عباس جدیدی از پیشکسوتان کشتی ایران، سعیدی خزانه دار کمیته ملی المپیک و دیگر مقامات لشگری وکشوری و جمعی از اهالی ورزشی و نمایندگان رسانه های گروهی و ارتباط جمعی بصورت باشکوهیبرگزار شد.
در ابتدای این مراسم اسبقیان در مورد دکتر بهرام قدیمی گفت: قدیمی برای اهالی ورزش در کل کشور شناخته شده است و فعالیت‌هایش زبان زد عام و خاص ورزش است. باید یادی کنم از بهرام شفیع، خدماتی که او برای ورزش انجام داد نیز زبانزد عام و خاص بود. امیدوارم قدیمی مسیری که شفیع برای فدراسیون تعیین کرده بود با سرعت بیشتری ادامه دهد. اسبقیان از خدماتی که حسن اباذری در زمان سرپرستی فدراسیون ارائه کرده بود تشکر کرد.
در ادامه حکم ریاست فدراسیون هاکی که از طرف سلطانی فر وزیر ورزش صادر شده بود قرائت شد.
شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک هم در این مراسم گفت: وقتی به تصویر بهرام شفیع نگاه می‌کنم احساس می‌کنم هنوز اینجا است و باور نکردم به دیار باقی رفتند. ما که نسل اول انقلابیم هر وقت از ورزش صحبت می‌کنیم یاد بهرام شفیع می‌افتیم. خوشحالم که بهرام قدیمی برای ریاست فدراسیون انتخاب شده و کارهای مختلفی انجام داده است. مطمئنم امیراقبال شفیع کنار بهرام قدیمی خواهد بود.
باقر زاده نایب رئیس کمیته ملی المپیک هم در مورد قدیمی گفت: جمع حاضر همه بهرام را دوست دارند چرا که او به شکلی به جامعه ورزش ما کمک کرده و تا کاری انجام نشود محبوبیت به دست نمی‌آید. همیشه به شفیع می‌گفتم هاکی روی چمن مهم است. امیدوارم شاهد رشد هاکی به ویژه هاکی روی چمن باشیم.
بهرام قدیمی در این مراسم بیان کرد: من برای هاکی کاندیدا نبودم و خانواده مرحوم شفیع از من خواستند بیایم. نسخه اصلی ما هاکی روی چمن است و تعجب می‌کنم که این رشته را راه نینداختند. امیدوارم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری امکاناتی در اختیارمان قرار بدهند. او افزود: رشته‌های هاکی و چوگان رشته اصیل ایرانی هستند و مظلوم واقع شدند. امیدوارم در بخش استعدادیابی از نظر کمی و کیفی شاهد موفقیت شأن باشیم. باید بخش بانوان را هم توسعه بدهیم. قدیمی در پایان گفت: هاکی رشته‌ای جذاب است و الان کشورهایی چون آلمان، نیوزلند در این زمینه خوب عمل کردند. امیدوارم با همکاری هم به پیشرفت این رشته کمک کنیم.
گفتنی است ، درمجمع انتخاباتی فدراسیون هاکی که در روزهای پایانی سال گذشته در هتل المپیک برگزار شد، دکتر بهرام قدیمی با کسب اکثر آرا به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

تاریخ انتشار : 1398/1/19 04:49 0 0