شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶_ ۱۳:۳۰
تبریک وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در پی قهرمانی تیم ملی هاکی در مسابقات جام ملتهای آسیا

وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در پیام هایی جداگانه قهرمانی تیم ملی هاکی در مسابقات جام ملتهای آسیا را تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی،
متن پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان بشرح زیر می باشد:
جوانان غیور و سربلند ایران عزیز با قهرمانی در هفتمین  دوره مسابقات هاکی داخل سالن جام ملتهای آسیاموجب شادی و افتخار مردم به سرمایه های ارزشمند ورزش کشورشان شدند.
این وزارتخانه ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌ مدیران، مربیان، دست‌اندرکاران، این موفقیت را به جامعه ورزشی کشور به ویژه جامعه هاکی و مردم شریف ایران عزیز تبریک  گفته و پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران کشور را از خداوند منان آرزو دارد.
تیم ملی هاکی ایران در هفتمین دوره مسابقات هاکی داخل سالن جام ملتهای آسیا که به میزبانی قطر برگزار شد توانست با قهرمانی در این مسابقات به جام جهانی 2018 آلمان صعود کند.

متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک به شرح زیر می باشد:
بار دیگر افتخار آفرینان تیم ملی هاکی سالنی کشورمان موفق شدند در رقابتهای قاره ای ضمن غلبه مقتدرانه برابر حریفان و کسب عنوان قهرمانی آسیا، جواز حضور در مسابقات جام جهانی آلمان را کسب کنند.
ضمن تبریک این قهرمانی و صعود به رقابتهای جهانی به مسئولان فدراسیون، کادر فنی و ملی پوشان عزیزخسته نباشید و دست مریزاد گفته و برای نمایندگان کشورمان در رقابتهای جهانی 2018 آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.