یکشنبه 30 مهر 1396- 11:15
برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیات هاکی استان همدان با حضور آقای بهرام شفیع

مجمع عمومی سالیانه هیئت هاکی استان همدان را با حضور بهرام شفیع ریاست فدراسیون هاکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی و به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، در پی سفر ریاست فدراسیون و هیئت همراه هیئت هاکی استان همدان هم مجمع سالیانه خود در را سالن کنفرانس های ساختمان سرپرستی بانک ملی با حضور ریاست فدراسیون و هیات همراه،اعضای هیات، پیشکسوتهای هاکی،نماینده مربی ها، نماینده داوران و نمایندگان بازیکنان برگزار کرد.
در مجمع مذکور ابتدا گزارش عملکرد سالیانه و همچنین گزارش مالی هیئت هاکی نقل گردید و سپس بهرام شفیع با اهدای لوح تقدیر به محمدجواد جعفری رییس هیات هاکی و امیرچهاردولی دبیر هیات و همچنین ریاست سرپرستی شعب بانک ملی محمد طوماسی از زحمات ایشان قدردانی کرد‌.
همچنین بهرام شفیع نقل کرد همدان با توجه به پتانسیل بالا و همچنین وجود استعدادهای بسیار زیاد از قطب های اصلی هاکی کشور می باشد و در سالهای گذشته در بخش بانوان ، آقایان و نوجوانان توانسته موفقیتهای چشمگیری را از آن خود کند. و همچنین امیدواری خود را نسبت به پیشرفت روز افزون این رشته ورزشی در استان همدان اعلام نمود.
همچنین لازم به ذکر است بهرام شفیع در روز پنجشبه ۲۷ مردادماه در نشست وزیر محترم ورزش با روسای فدراسیون ها شرکت نمود و ایشان به همراه هیات همراه خود در بازید از مجموعه ورزشیسردار شهید حاج بابایی مریانج شرکت نمودند.